ПРО КОМПАНІЮ NBE PRODUKTION A/S

ІСТОРІЯ NBE
NBE є провідним виробником побутових і комерційних котелень для роботи на деревних гранулах.

Компанія NBE була заснована Кімом Грегерсеном і Яником Хансеном, двома прогресивно мислячими підприємцями, які були стурбовані зростанням витрат на опалення та негативними наслідками для навколишнього середовища. У 1999 році двоє друзів вирішили втілити свою мрію в життя та знайти рішення цих зростаючих проблем. Спочатку, працюючи в гаражі у північній Данії, вони почали використовувати і досліджувати різні види альтернативних джерел палива та технологій для пальників. Однак, після низки експериментів дослідники приходять до висновку, що деревний пелетний пальник є найнадійнішою альтернативою для конкуренції з нафтою. Це пов’язано з тим, що деревні гранули дешевші, нейтральні до CO2 та є поновлюваним джерелом тепла. З самого початку появи пелетних котлів на деревних гранулах на початку 2000 року, вони були досить дорогими. Але Кім і Яник мають уявлення щодо високоякісного продукту, який може бути доступним для кожного. Це усвідомлення знаменую собою початок роботи фірми Nordjysk Bioenergy або NBE.

На сьогодні встановлені та працюють понад 80 000 систем NBE і охоплюють 60-70% ринку Данії та близько 7-10% світових продажів. Наш успіх можливо віднести до фундаментального бачення, що забезпечує максимальну цінність наших клієнтів та вкладених ними інвестицій. Що потребує швидкої інтеграції нових технологій, витонченого та елегантного дизайну продукції, сучасних технологій виготовлення та зварювання. У поєднанні цих чинників продукти NBE відрізняються високою надійністю та ціновою доступністю.

НАША МІСІЯ

Команда NBE прагне створювати найкращі продукти за доступними цінами для кожного.

Наш успіх визначається бездоганним клієнтоорієнтованим сервісом до, під час та після встановлення котлів NBE. Ми переконані, що наші дилери та інсталятори захоплюються своєю справою на всіх етапах процесу – під час консультацій, продажу, встановлення і сервісу.

Ми прагнемо бути глобальним лідером у галузі інноваційної функціональності, якості та надійності, а також забезпечувати максимальну ефективність інвестицій наших клієнтів в систему опалення.

ОНЛАЙН СЕРВІС

З 2012 року все обладнання NBE у базовій комплектації оснащено контролерами, які дозволяють нашим клієнтам отримати доступ до своїх систем через онлайн-сервіс та інструмент моніторингу StokerCloud ще простіше. Підключивши свій котел до мережі інтернет, наші клієнти можуть дистанційно відслідковувати та керувати своєю системою в режимі онлайн. А також користуватися будь-якими програмними оновленнями або 24/7 сповіщеннями електронною поштою та/або текстовими повідомленнями. Крім того, клієнти мають можливість укласти договір технічного обслуговування з уповноваженим дилером для онлайн-моніторингу та активної сервісної підтримки. За допомогою програми StokerCloud інсталятори можуть відстежувати основні показники ефективності системи та здійснювати певні коригування, щоб оптимізувати та забезпечити безперервну роботу системи в наступні роки. Отже, будьте впевнені, що ви будете у надійних руках, коли приєднаєтеся до спільноти StokerCloud від NBE!

 

 

sky-lo  Встановлено більше 80 000 систем NBE

sky-lo  20 років досвіду роботи

sky-lo  Професіонали в області опалення деревними гранулами

sky-lo  60-70% ринку Данії

sky-lo  7-10% продажів на світовому ринку

sky-lo  100% вироблено у Данії