Як виконати оновлення котлів NBE?

  1. Завантажте програму, натиснувши на кнопку з потрібною версією.
  2. Витягніть всі файли в папці на порожню карту SD/MicroSD. Тип карти (SD або MicroSD) залежить від вашого контролера.
  3. Вимкніть контролер, вставте карту SD/MicroSD у гніздо контролера та увімкніть контролер.
  4. Дочекайтесь завантаження оновлення на синьому екрані. Вам буде повідомлено, коли оновлення буде завершено.
  5. Контролер перезавантажиться з новою оновленою версією. Після цього ви зможете вийняти карту SD/MicroSD після завершення встановлення.

Карти SD/MicroSD

Всі нові контролери використовують карти MicroSD. Старі контролери використовують стандартні SD карти. Не забудьте дізнатись, яка карта вам потрібна перед завантаженням.

В принципі, можна використовувати карти всіх виробників, однак існують певні типи карт, які можуть призвести до помилок під час оновлення.

Що робити у випадку помилки SD/MicroSD карти?

Легке рішення: Спробуйте іншу карту, якщо це можливо. Ми маємо хороший досвід роботи з картами Verbatim об’ємом 2 і 4 ГБ, але не виключно, що багато карт інших брендів теж стабільно працюють.

Технічне рішення: Здійсніть форматування існуючої карти з файловою системою FAT. Іноді карти, відформатовані за допомогою FAT32, стабільно працюють після того, як вони відформатовані в FAT.

Рішення для спеціалістів: Зменшіть розмір карти до 2 Гб. Це можна зробити за допомогою спеціальних інструментів у вашій операційній системі, проте вимагає певного технічного вміння. Нарешті, обов’язково здійсніть форматування з файловою системою FAT.

Завантажити:

ВЕРСІЯ 13

Остання версія оновлення ПЗ V13  sky-lo

Журнал версій:

v13.0996 – 30/01/2018