– Готовий До Барбекю

rtb-grill-logo-for-scene

Приготування барбекю з використанням деревини є давньою традицією та найкращим способом використання грилю серед кухарів, рестораторів та шанувальників барбекю. Не в останню чергу це пов’язано з димчастим ароматом, отриманим з таких деревних сортів, як гікорі, дуб, яблуко, пекан, клен або вишня. Аромат диму варіюється від делікатного та солодкого до насиченого і вважається невід’ємним компонентом процесу приготування на грилі, оскільки він посилює натуральний аромат м’яса, даючи справді автентичний і незабутній смак барбекю. Проте барбекю в цій традиційній формі є досить складним навиком, оволодіння яким вимагає багато підготовки, терпіння, часу та точного контролю температури протягом всього процесу гриля.

RTB Grill – це гриль на пелеті виробництва компанії NBE надасть саме те, що Ви так любите в барбекю на відкритому повітрі, та зробив це простим і доступним для всіх. NBE вдосконалює мистецтво спалювання деревини впродовж 20 років в сучасних системах опалення на пелеті, а також міжнародно відзначено за досягнення в розобці пальників, систем контролю температури та інноваційному мисленні. Це накопичення знань та пристрасті було включено в дизайн, розробку та виробництво грилів RTB. Результат справді вражаючий і унікальний, що поєднує простоту використання, точний контроль температури, універсальність приготування їжі та аромати з повноцінним деревним копченням, які усі люблять.

 

RTB Grill

RTB ГРИЛЬ-БАРБЕКЮ

Стандартні функції включають:

  • Швидкий автоматичний розпал
  • Широкий діапазон температур нагріву гриля до 300 °C
  • Зональний контроль температури
  • 3 зональних датчика температури
  • 1 датчик температури м’яса (можливе розширення до 2х температурних датчиків)
  • LCD дисплей з контролем температури
  • Повідомлення щодо досягнення необхідної температури у грилі та в додатку
  • Надійна двошарова конструкція гриля з внутрішньою обшивкою з нержавіючої сталі
  • IOS та Android додаток

google-play          app-store

Широкий діапазон робочих температур для різноманітного гриля

 

до 300 °C

 

RTB Grill відрізняється від інших деревних або пеллетних грилів на ринку оскільки має більш високий ступінь контролю температури. Гриль RTB має широкий діапазон робочих температур, перевищуючи показники багатьох конкурентів. Температура повітря всередині RTB може досягати близько 300 °C у центрі (тобто 10 см над областю грильової решітки). Це прирівнюється до 390 °C на грильовій решітці. Бажано мати широкий діапазон температур, оскільки це забезпечує більшу універсальність для приготування їжі. Гриль-барбекю RTB також може бути використаний для випікання з нижчою температурою та у 6-годинному режимі повільного смаження. Або як альтернатива при високих температурах для приготування стейків або піци.

 

Плавний модулюючий пальник для стабільних температур гриля

 

Бажана внутрішня температура гриля підтримується через безступінчасте модулююче керування пальником. Гриль автоматично регулює подачу гранул та швидкість вентилятора, щоб підтримувати бажану внутрішню температуру. Такий контроль температури дозволяє більш точно контролювати процес приготування і гарантує, що температура гриля не коливається більше +/- 2 °С.

Зональний контроль температури

 

Бажану температуру зон можливо регулювати вручну, налаштовуючи направляючу голову пальника в одну з п’яти позицій зліва направо. Встановлення голови у зворотному напрямку в центрі забезпечить рівну температуру, яка розподілятиметься на грилі. Закріплення голови вліво або вправо в центрі дозволить перемістити більше тепла з одного боку до іншого. Це дозволить встановити різницю температури між зонами грилю на максимум 60 °C. Ця функція ідеально підходить при використанні гриля для приготування і непрямого приготування їжі або при приготуванні різних типів м’яса, наприклад, домашньої птиці та яловичини, для належного приготування якої потрібно мати іншу температуру грилю.

3 зони моніторингу температури

 

Розширений контроль температури

Гриль RTB обладнаний трьома датчиками PT1000, що вимірюють температуру з трьох різних зон нагрівання на грилі. Бажану температуру в зонах можна регулювати вручну, направляючи пальник в 1 з 5 позицій зліва направо.

 

RTB Гриль

Сеул 

Код: 150001
Температура: 60-300 °C
Нижня поверхня: 4200 см²
Верхня поверхня: 1400 см²
Ширина: 145 см
Глибина: 60 см
Висота: 125 см

2,288.00 €

 

RTB Гриль

Джакарта

Код: 150002
Температура: 60-300 °C
Нижня поверхня: 6000 см²
Верхня поверхня: 2000 см²
Ширина: 175 см
Глибина: 60 см
Висота: 125 см

2,598.00 €

 

RTB Гриль

Токіо

Код: 150003
Температура: 60-300 °C
Нижня поверхня: 7800 см²
Верхня поверхня: 2600 см²
Ширина: 205 см
Глибина: 60 см
Висота: 125 см

2,919.00 €

Ціни вказані у євро виключно в довідкових цілях. Не є публічною офертою.