Онлайн-моніторинг вашої системи опалення!

StokerCloud

Що таке StokerCloud?

StokerCloud – це веб-інструмент, який дозволяє контролювати через інтернет роботу вашого котла на деревних гранулах.

Чому саме StokerCloud?

З StokerCloud ви можете отримувати оновлення блоку автоматики і керувати своєю системою з будь-якого місця, в будь-який час.

Для наших дилерів та сервісних інженерів StokerCloud – це спосіб забезпечити індивідуальне обслуговування ефективним способом 24/7. Партнери можуть реєструвати обладнання і отримувати повідомлення по електронній пошті або SMS, якщо системі потрібна технічна підтримка. Крім того, дилери можуть вирішувати основні проблеми або вносити зміни у налаштування онлайн без виїзду на об’єкт клієнта.

Як це працює?

Коли ви знаходитесь в мережі за допомогою свого ПК, смартфона або планшета, ви можете керувати котлом та системою опалення через StokerCloud. Ви можете завантажити додаток або використовувати веб-версію. Необхідно лише підключити контролер вашого котла до точки доступу WI-FI. Потім перейдіть на www.stokercloud.dk та увійдіть, використовуючи серійний номер контролера та пароль, щоб зареєструвати вашу систему онлайн.

Додаток StokerCloud

Якщо ви хочете отримати дані на своєму смартфоні, завантажте додаток StokerCloud для Android та iOS. За допомогою StokerCloud App ви можете стежити за вашим котлом, просто діставши телефон із кишені.

 

 

Сервісне обслуговування

Ви готові до однієї з найкращих у світі послуг з обслуговування клієнтів? Укладіть угоду технічного обслуговування з нашим сервісним партнером і використовуйте StokerCloud як інструмент для прогнозування та вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути в системі опалення.